Central Torino Apartment With Balcony Walk To Porta Nuova & Metro

  • 45 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Central Torino Apartment With Balcony Walk To Porta Nuova & Metro розташовані районі Johannstadt, а станція метро Porta Nuova - на відстані 5 хвилин пішки. Апартаменти розташовані за 1.7 км від залізничного вокзалу Porta Susa та приблизно за 10 хвилин ходьби від автовокзалу Carlo Alberto.

Гостям, які зупиняються в Central Torino Apartment With Balcony Walk To Porta Nuova & Metro, сподобаються фен і банні рушники у ванній кімнаті. Крім того, також є біде, окремий туалет і душ.

В апартаментах для самостійного приготування їжі є мінікухня з холодильником і кухонним приладдям.

Борго Середньовіччя розташований за кілька кварталів від апартаментів, а Регіональний музей природничих наук - всього за 1.2 км. Щоб дістатися до справжнього серця Турина, потрібно йти пішки 15 хв. Пам'ятник Емануелю Філіберто знаходиться на відстані 14 хвилин пішої прогулянки від помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Central Torino Apartment With Balcony Walk To Porta Nuova & Metro
Centro-Porta Nuova Moderno Loft Con Patio E Wifi
Ціна лише для моб. пристроїв

Centro-Porta Nuova Moderno Loft Con Patio E Wifi

8.5
Відмінно 15 відгуків
50 м від помешкання
USD 205 USD 185
за ніч
2Min Da Porta Nuova - Suite Nel Cuore Di Torino
Ціна лише для моб. пристроїв

2Min Da Porta Nuova - Suite Nel Cuore Di Torino

95 м від помешкання
USD 1561 USD 1405
за ніч
Attico Porta Nuova, Torino Centro
Ціна лише для моб. пристроїв

Attico Porta Nuova, Torino Centro

7.6
Добре 125 відгуків
128 м від помешкання
USD 167 USD 150
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Турін Аеропорт
    19 км

    Залізничні вокзали

    Porta Nuova Railway Station
    300 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Зона відпочинку
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 20:00
    Реєстрація виїзду: з 04:00 до 11:00
    Номер ліцензії00127201827,IT001272C2E7QOYJMZ
    Часті питання
    • У квартирі Central Torino Apartment With Balcony Walk To Porta Nuova & Metro можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Central Torino Apartment With Balcony Walk To Porta Nuova & Metro не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з посудомийною машиною, холодильником і кухонним приладдям.
    • Квартира Central Torino Apartment With Balcony Walk To Porta Nuova & Metro розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Porta Susa розташований за 1.7 км від квартири Central Torino Apartment With Balcony Walk To Porta Nuova & Metro.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Турін Аеропорт
    19 км

    Залізничні вокзали

    Porta Nuova Railway Station
    300 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Central Torino Apartment With Balcony Walk To Porta Nuova & Metro

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити